If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Buddha Baar

790,00 

Saladuslik Buddha.

ÜLLATUSI TÄIS BUDDHA

Pjedestaalis üllatab salabaar.
Kas ka teie otsite vaimset valgustatust ja tegelete enesearendusega? Kas samal ajal naudiksite hea meelega üksinduses või mõnusas seltskonnas sõõmu merevaigukarva brändit või klaasikest viinamarjaveini? Siis on see Buddha pjedestaal just teile!
See sobib ideaalselt teie raamatukokku, elu- või magamistuppa. See originaalne taies pakub üllatusi – sees varjub võõra pilgu eest baar, milles saab hoida oma kõige lemmikumaid kangeid drinke.
Erksat türkiissinist värvi Buddha on kaunistatud kuldsete viimistluselementidega. Selle pea on asetatud avaneva uksekesega kuusnurksele alusele. Originaalne baar on suurepärane dekoor kabinetti või talveaeda.
Kui te pole veel otsustanud, mida kinkida lähedasele sõbrale või äripartnerile soolaleivaks, juubeliks või et avaldada tänu mõne teene eest, siis võtke tähelepanu alla just see pjedestaal. Ühelt poolt on see ilus ja originaalne, teiselt poolt aga praktiline ja humoorikas.
Kogu meie elu on üks pidev kompromiss, oskus siluda teravaid nurki ja olla visa eesmärkide saavutamisel, leida endas jõudu ja olla leebe teiste inimeste nõrkuste suhtes.

Kategooria:

1 laos

Kogus

Lisainfo

Mõõtmed 45 × 40 × 115 cm