If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

4 Tooli ja laud “POLAARTÄHT”

Värvipaletti iseloomustab hõbedase, oliivikarva ja halli tooni rahulik gamma. Lauaplaadi piimvalge varjund demonstreerib suurepäraselt ääre ümber oleva originaalse põimuvatest ruutudest koosneva mustri värskust.

JOONISE TEGEMISEKS KASUTAB DISAINER NATALJA ELJAS KRIIDIVÄRVE, MIS POLE AINULT IDEAALSED KAUNI JA STIILSE MÖÖBLI LOOMISEKS, VAID KA TÄIESTI OHUTUD – MITTETOKSILISED, LÕHNATUD JA KESKKONNASÄÄSTLIKUD.

Lauaplaat toetub elegantsele samades värvitoonides kolmjalale.
Selline laud sobib suurepäraselt igasse tänapäevases stiilis interjööri, eriti, kui kompositsiooni teised detailid on asjatundlikult sobitatud.  See harmoneerub samas stiilis tugitoolidega, mis on meie salongis esindatud.

Sellise originaalse laua taga saab suurepäraselt aega veeta neljaliikmeline seltskond. Õhtused  lauamängud pereringis,  vaikne õdus puhkepäev näputööks või kokkusaamine armastatuga! Ümmargune söögilaud on ideaalne partner meeleoluka õhkkonna loomiseks!

KUJUNDUSE AUTOR NATALJA ELJAS ON TOOLI SELJATOELE PAIGUTANUD POLAARTÄHE.

Tähe helehallid ja hõbedased varjundid näevad  piimjal taustal ideaalsed välja, eriti hõbedaste mööblirõhknaelte raamistuses. Kaarjas seljatugi, elegantsed jalad ja käetoed lisavad toolile kergust. Puitpindade kulunud ilme ja  sügavsinine varjund rõhutavad rafineeritust ja elegantsi.

TOOL  MOODUSTAB KOOS SÖÖGILAUAGA POLAARTÄHT IDEAALSE KOMPLEKTI.

TOODE ON ÜHES EKSEMPLARIS! TARNEAEG 0-3 tp!

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

TOOTED ON VÄRVITUD KRIIDIVÄRVIDEGA.

Need on spetsiaalsed mööblivärvid, mis ideaalselt katavad ja võimaldavad luua mitmesugustele pindadele uskumatult erinevaid tekstuure ja efekte. Kriidivärvil on eelis teiste värvide ees, kuna see on keskkonnasõbralik ja täiesti lõhnatu. Nii saab lõppkasutaja esmaklassilise toote, mis on sümbioos šikist disainlahendusest ja heast kvaliteedist.

LISAINFORMATSIOON

  • Värvid: Beez, valge, heleroheline, tumesinine, hõbe
  • Materjalid: Täispuidust jalad ja karkass

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 60 × 60 × 92 cm