If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Vitriinkapp “Hellus”

Elegantne mööbel assotsieerub alati luksuse, antiigi või autoridisainiga.

Ka see vitriinkapp HELLUS on elegantsi ja peene maitse tõeline musternäidis.

Natalja Eljase autoridisain muudab tavalise mööbli tõeliseks meistriteoseks. Vitriinkapp on valmistatud stiilis shabby chic, kasutades lavendli ja rõõsa koorega värske mustika pastelltoonides kriidivärve.

Külgpaneelide kaunistamiseks on autor valinud  värske noore rohu , terrakota ja koobalti erksad ja rikkalikud varjundid. Valge ornament on teretulnud neile, kellele meeldib klassikaline disain mittestandardses teostuses.

Päikeseline sisepaneel tõstab tuju ja näib, et iga selle vitriinkapi riiulil olev raamat on väga huvitav ning kõige maitsvam tee on just sellest puhvetist pärit tassis.

Meisterliku kunstliku vananemise efekti saavutamiseks on kasutatud valget ja hõbedast vaha, mis on ideaalne „kulunud elegantsi“ loomiseks.
Vitriinkapi kahe poolega uksed on kaunistatud elegantsete vaheseinte, nikerduste ja lukuaugukatetega.

Meistri looming tekitab kahetisi tundeid – rahu ja vaikus, kui vaadata vitriinkappi eest, ja tundetulva, kui vaadata profiilis. „Kulunud elegants“ on väga stiilne ja moodne. Selline vitriinkapp on külalistoa, magamistoa või lastetoa tõeline pilgupüüdja. Sobib suurepäraselt ka temaatilise kohviku, baari ja butiigi kujundamiseks.

TOODE ON ÜHES EKSEMPLARIS! TARNEAEG 0-3 tp!

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

TOOTED ON VÄRVITUD KRIIDIVÄRVIDEGA.

Need on spetsiaalsed mööblivärvid, mis ideaalselt katavad ja võimaldavad luua mitmesugustele pindadele uskumatult erinevaid tekstuure ja efekte. Kriidivärvil on eelis teiste värvide ees, kuna see on keskkonnasõbralik ja täiesti lõhnatu. Nii saab lõppkasutaja esmaklassilise toote, mis on sümbioos šikist disainlahendusest ja heast kvaliteedist.

LISAINFORMATSIOON

  • Värvid: Beez, valge, roheline, sinine, hõbe…
  • Materjalid: Täispuidust jalad ja karkass.

Lisainfo

Kaal 64 kg
Mõõtmed 112 × 49 × 141 cm