If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Must-punane baarikapp

Must-punane baarikapp Sherlock Holmes stiilis

Meie linnas on töökoda, kus valmistatakse ainulaadseid ja luksuslikke esemeid.

Mitmeaastase kogemusega meistrid teevad seal tõeliselt unikaalset mööblit. Lihtne tugitool, lamp või peegel – need kõik muutuvad argisest sisustusesemest šedöövriks, lausa kunstiteoseks. Kuidas see teile meeldiks?
Sellest mööblist õhkub midagi inglaslikku, suursugust, aristokraatlikku. Meenuvad Sherlock Holmesi ja doktor Watsoni ajad – kui auväärsed härrased kogunesid õhtul külalistuppa, et arutada viimaseid uudiseid ja rüübata klaasike viskit. Tuli praksub rahulikult kaminas ja selle helk peegeldub saladuslikult baari kullavärvi viimistlusel. Härrased istusid mugavalt toolidel ning arendasid kerget ja pingevaba vestlust, tehes sekka kuulsaid inglise nalju. Vaat see alles on midagi! Kuidas küll stiil aitab taastada aja vaimu ja atmosfääri! Igaüks meist võib ise midagi ette kujutada, kuid see, et mööbel ei jäta kedagi ükskõikseks, on fakt.

Stiili, värvi, vormi, iluelementide mäng – siin on kõik läbi mõeldud!

Esmajärjekorras püüab tähelepanu värv. Punase ja musta kooslus ei jäta kunagi kedagi ükskõikseks ning kuld ainult lisab suursugusust ja rõhutab staatust.
Nagu näha, pöörab disainer suurt tähelepanu detailidele. Kõik väikesed elemendid on hoolikalt läbi mõeldud ja kuldamistehnikas tehtud. Pind kaetakse õhukese metallikihiga, poleeritakse ja kaetakse lakiga, tänu millele saavutatakse ainulaadne dekoratiivne efekt. Töö on üsna peen, kuid tulemus on seda väärt, sest ainult selle tehnikaga saavutatakse loomulik efekt ja metalne sära.
Paotasime veidi eesriiet ja nägime vaid väikest osa stuudio Color Life töödest.

Koos Color Life’iga muutub maailm kirkamaks!

TOODE ON ÜHES EKSEMPLARIS! TARNEAEG 0-3 tp!

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Tooted on värvitud kriidivärvidega.

Need on spetsiaalsed mööblivärvid, mis ideaalselt katavad ja võimaldavad luua mitmesugustele pindadele uskumatult erinevaid tekstuure ja efekte. Kriidivärvil on eelis teiste värvide ees, kuna see on keskkonnasõbralik ja täiesti lõhnatu. Nii saab lõppkasutaja esmaklassilise toote, mis on sümbioos šikist disainlahendusest ja heast kvaliteedist.

Lisainfo

Kaal 64 kg
Mõõtmed 128 × 53 × 122 cm