If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Roosa paradiis

815,00 

Tugitool on nägus ja sobilik nii magamistoas kui ka elutoas.

Stella Maria-see pehme, nõgusa seljatoega mugav tugitool oli tihedalt kasutuses neo-rokoko stiilis Rootsis 1820. aastatel.

Tänase päevani on jäänud Rootslaste lemmikmudeliks. See tugitool on peaaegu igas Rootsi kodus. Selle tugitooli teeb eriliseks väga väikesed või täielikult puuduvad käetoed. See oli eriti sobilik selleks, et naine saaks vabalt ja mugavalt istuda ka laia krinoliini kleiti kandes.
Tugitool on kompaktne ja võtab vähe ruumi, tänu millele sobib see hästi ka väiksemasse ruumi.  Samuti on see lausa asendamatu esikutes. Kuna käetoed ei sega ja kõrgus sobilik on jalanõude jalga panemine mugav.

62 x 60 x 83 cm, 13 kg

SAADAVAL 1 TOODE!

TARNEAEG 0-3 tp!

TELLIDES ROHKEM KUI ÜHE TOOTE ON TARNEAEG 4 NÄDALAT

 

Kategooria: Sildid: , , , ,
Kogus

Kirjeldus

Selle disaini loomiseks ammutasin inspiratsiooni suvest.

Suvi! See on minu lemmik aastaaeg. Loodus rõkkab, paju erinevaid värve, lõhnu ja hääli, meri, liblikad, lilled… kõikjal õhus on õnne tunne.

Kui sisekujundus näib teile igav ja banaalne, aitab olukorra parandada eristuv ja värvikas mööbel. Tugitool Stella Maria on originaalne aktsent igasse ruumi.

LISAINFORMATSIOON

  • Värvid: Roosa, hall, sinine
  • Materjalid: Kõrge kulumisastmega kvaliteet kangad tunnustatud tootjatelt, täispuitkarkass ja jalad, zig-zag teras vedrud, kvaliteet poroloon.

 

Lisainfo

Kaal 40 kg
Mõõtmed 66 × 77 × 93 cm