If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

karkass-jari-stenly

ÜMMARGUSE JÄRI VALMISTAMINE

Nii nagu vastupidava ja püsiva maja ehitus algab kvaliteetsest vundamendist on ka hea mööbli alustalaks tisleripudust loodud – raam.

universe-table-armchair

JÄRI VALMISTAMINE:

JÄRI ON LOODUD KOMPLEKTIS TUGITOOLIGA SELLE LOOMULIKU JÄTKUNA, ET TUNDA ENNAST TUGITIOOLIS VEEGI MUGAVAMALT.

karkass-jari-ummargune

Järi valmib meie töökojas samuti nagu kõik Color Life tootesarja mudelid eranditult kvaliteetsest tisleripuidust.

Käsitööna valmival täispuitmööblil on väärtus ja hing. Puit on ainulaadne looduslik materjal mille imelised omadused annavad mulle võimaluse luua ehedat ja kestma loodud ilu.

Järi loomisel seadsime eesmärgiks saavutada komplektis tugitooliga parim võimalik istumise asend mis on mugav, lõõgastav ja jalgu toetav. Lisaks funktsionaalsusele on järi disainilt loogiline jätk tugitoolile kus mõlemad mööbliesemed üksteist täiendades harmoonilises koosluses sinu interjööri isikupära lisavad.

JARI-VALMISTAMINE

Endale mugava istumisasendi saad lihtsalt järi kaugust tugitoolist muutes sobivalt sättida.
Naudi aega oma lemmik tugitoolis maksimaalse mugavusega koosluses nägusa ja ergonoomilise järiga.

janek-vamistab-jari

Konstruktsioon on unikaalne, selle raam on üks tervik.
Koosneb erinevatest liimpuitdetailidest mis ühendatud jäigaks raam konstruktsiooniks .Karkassi hoiavad koos vaid puidust liidesed – ühendused. Erinevad naagel, tapp… puitseotised : tüübel, domino, jaapani puitnael jne. Jalad kinnituvad mööblipoltidega.

Raami immutan naturaalse õliseguga, milles valge mooni, tung, magusa apelsini ja linaseemneõli. Need õlid tõrjuvad niiskust ja mustust ning lasevad puidul hingata, ei sisalda säilitusaineid, on antimikroobsete omadustega ja tervisele ohutud.

color-life-moobel

Looduslikest koostisosadest õlisegu säilitab puidus loomuliku keskkonna. Tulemuseks on mööbli pikk eluiga mis kestab aastasadu.

Panen suurt rõhku ka kõige pisemale detailile. Panustatud aeg võimaldab detailset tähelepanu ja täpsuse, tagades seeläbi stabiilse kvaliteedi.

puidust-karkass-jari

Ühtemoodi hea peab olema nii ühenduste püsivus kui ka kasutatav materjal: puit, liim, õli jne. Et töö saaks korralikult tehtud, on eelduseks ka professionaalsed, hoolikalt valitud instrumendid ja seadmed. Iga tööriist ja materjal on hoolega valitud.

Oma töös tuginen puidutöötlemise tehnoloogia klassikale ja traditsioonilistele teadmistele ning täiendan neid ajakohaste tehnoloogiliste võimalustega. Eriti tore on töötad käsitööriistadega, nagu näiteks höövel ja peitel, mida kasutan elektriliste seadmete kõrval. See kombinatsioon võimaldab detailide valmistamisel, nende ühendamisel ja viimistlusel säilitada täpsuse ning lisab mööblile ehedat käsitööhõngu.

karkass-jari-stenly

Panustan järi valmistamisele pühendumusega kõige kallimat väärtust aega – saavutades seeläbi täiusliku lõpptulemuse. Kõik, mis on tõeliselt väärtuslik, võtab aega. .

Loon mööblit südamega. Nautides protsessi olen õnnelik. Usun, et sellest saab osa igaüks, kes soetab positiivse energiaga laetud mööblieseme. Nii sünnib väärtus, põlvkondi teeniv perepärand.