If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

kummut-pop-art-puu-tookoda-kasitoo-colorlife-triibuline

Pop-art stiilis interjöör

Pop-art stiilis interjöör

 Tavaline hämar keskpäev, pilved on segunenud ühtlaseks halliks massiks ja taeva ära varjanud.

Näod krimpsus torkivatest vihmapiiskadest ja vihisevast tuulest, sikutavad möödujad endale kapuutse pähe.

Ja tundub, et päike ei suuda enam kunagi sellest hallist plastiliinikihist läbi murda.

pop-art-komiks-roosa-turkiis-samet-triibuline-must-valge-maaling-joonis-varvilinekuld-hobe-disain-tugitoool

Kuid äkki näed sa stuudio Color Life suures panoraamaknas seda – roosa sametise polstriga tugitooli, mille seljatoel ilutseb erksavärviline koomiksipilt.

Käetugede otsad on türkiissinised ja toolikarkassi ennast ümbritseb mustvalge kangas. Sa ei saa enam sellelt kunstiteoselt pilku ära. Juba kujutled sa end selles istumas, jalad enda alla keritud ja käes tassi värske araabika kohviga. Oled juba valinud tooli jaoks koha oma korteris, kus see oleks alati nähtaval, meelitamas sind oma sametise pehmusega ja kinkimas rõõmu igal päeval, isegi kõige hallimal.

Saage tuttavaks, see on tugitool Pop Art meie viimasest kollektsioonist, valmistatud samanimelises stiilis.

Jalustrabav värvirohkus, ebastandardne ja teravmeelne pilk asjadele, mäss traditsioonide ja reeglite vastu, ilutulestikuraketi plahvatav efekt ja vau-emotsioonid. Need kõik on Pop Arti erijooned – visuaalkunsti suundumus, mille motiivid iseloomustasid tarbijaühiskonna igapäevaseid tooteid. Aja jooksul laienes see kunstisuund ka teistesse eluvaldkondadesse.

kummut-pop-art-puu-tookoda-kasitoo-colorlife-triibuline

Popkunsti stiilis mööbel, aksessuaarid või üldse sisekujundus võimaldavad tulla välja stereotüüpide raamidest, väljendada mõttevabadust, loomeindu ja fantaasialendu.

Tänu sellele, et Pop Art kasutab erksaid värve, koomikseid ja plakateid, meeldib see väga lastele.

 

 

veronica-roosa-tugitool-triibuline-kangas-kangamaaling-kolmas-silm-handmade-armchair-with-painting-kolmas-silm-third-eye-strips-turquoise-pink-blue-dreams-comes-true

 

 

Näiteks sobivad tugitoolid Kollane Veronika ja Roosa Veronika ideaalselt väikese printsessi tuppa, luues Alice’i imede- ja salaseiklustemaa muinasjutulise atmosfääri. 

Samuti on selline tugitool suurepärane kingitus tänapäeva noorele neiule, et avaldada talle muljet romantika ja peenetundelisusega.

 

 

 

Silmadega tugitool, huultega kummut, kõrv seinal ja Dalí kaminas – see on ainult osa sellest, mida võite näha ja osta meie stuudios. Kui korra Color Life’i satute, ei jää te enam endiseks inimeseks. Te hakkate pidevalt meie juures käima, et leida kirkaid värve ja osta uusi tooteid.

natalja-eljas-rombid-silmad-punased-sinise.mustad

Dekoratiivpadi “SININE SILM”