If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Kohvilaud “MONA LISA”

Kas Leonardo da Vinci „Gioconda“ ei jäta teid külmaks? Nüüd on teil ainulaadne võimalus seda šedöövrit kodus nautida.

Lummav pilk ja saladuslik naeratus vaatavad teile vastu kohvilaualt Mona Lisa!

Originaalse mööblidisaini autor on valinud  maalikunsti suurmeistri tööde hulgast dekooriks just selle salapärase lõuendi, kinkides teile võimaluse kogeda ilu iga päev teetassi taga või hommikuti uudiseid lugedes. Dekoori valmistamiseks on kasutatud kraklee ehk kunstliku vanandamise tehnikat, mis võimaldab luua laua pinnale ülipeene praostiku – halastamatu aja jälje. Kuulsa maalikunstniku maal on umbes 500-aastane. Laud on tehtud niivõrd  meisterlikult, et see ei jää  siidikaupmehe naise ainulaadsele portreele vanuse poolest sugugi alla.

Pronksivärvi ja sinine paatina lisavad „proua Liisa“ portreele salapära. Just nii kutsus „Gicondat“ Napoleon, olles vaimustatud ja sisse võetud selle võlust. Väikeste ebatasasustega ümmargune lauaplaat ja kõverad jalad loovad  tõeliselt vana mööblitüki mulje. Sellisest lauast kujuneb  elutoa, magamistoa või kabineti ehe. Selle taga on meeldiv kamina juures tassikest kohvi juua või lemmikraamatut lugeda.

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

TOOTED ON VÄRVITUD KRIIDIVÄRVIDEGA.

Need on spetsiaalsed mööblivärvid, mis ideaalselt katavad ja võimaldavad luua mitmesugustele pindadele uskumatult erinevaid tekstuure ja efekte. Kriidivärvil on eelis teiste värvide ees, kuna see on keskkonnasõbralik ja täiesti lõhnatu. Nii saab lõppkasutaja esmaklassilise toote, mis on sümbioos šikist disainlahendusest ja heast kvaliteedist.

LISAINFORMATSIOON

  • Värvid: pruun, must, pronks, kuld, sinine
  • Materjalid: Täispuidust jalad ja karkass.

Lisainfo

Kaal 6,250 kg
Mõõtmed 60 × 51 cm