If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Micado

1 785,00 

Tugitool Micado

See tugitool on valmistatud spetsiaalselt kõigile neile, kes soovivad interjööris tänapäevaseid traditsioone rikkuda. Klassikaliste 60ndate aastate vormide kooslus brokaatkatte, erksa sameti ja dekoratiivse viimistlusega tekitab otsemaid soovi vajuda sellesse tõelisse mööblikunsti taiesesse. Kõrged käetoed on viimistletud pronksikarva, pehme harjatud sametiga. Iste ja seljatugi on kaetud kaunimustrilise türkiissinise brokaadiga.
Kaunistamiseks kasutatakse käetugedega samas toonis suuri nööpe. Madalad jalad lisavad stabiilsust ja toovad nagu maa peale igaühe, kes otsustab sellel toolil lõõgastuda. Jalad on viimistletud paatinaefekti loova fooliumiga. Sama tooni dekoratiivnaelad tooli seljatoe ümber täiendavad ideaalset välimust, muudavad selle täiuslikuks. Selline disaineri originaalne looming sobib suurepäraselt magamistoa, elutoa või kaminasaali kaunistamiseks, samuti on see ideaalne kingitus sõbrale juubeliks või soolaleivale minekuks.

Täispuidust raam, mille autor on Janek Elias.  Ei mingit montaažiliini ega masstoodangut. Panustatud aeg võimaldab tähelepanu detailidele, tagades parima kvaliteedi. Sedasi loome iga raami väärtuseks, põlvkondi kestvaks perepärandiks.

LOE EDASI 👉KARKASSIDE VALMISTAINE

TELLIMISEL. TARNEAEG KUNI 4 NÄDALAT!

Suurus: 85 x 72 x 98 ja 20 kg

Kategooria:

Saadaval järeltellimisel

Kogus

Lisainfo

Kaal 90 kg
Mõõtmed 120 × 80 × 95 cm