If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

karkass-color-life-stella

Stella Karkasside valmistaine

Luues head mööblit:

puit-karkass

 

Ei mingit montaažiliini ega masstoodangut. Tugitooli valmistamiseks panustan täpselt nii paju aega kui selleks vajadus on.

Panustatud aeg võimaldab tähelepanu detailidele, tagades parima kvaliteedi.
Püüdlus täiuslikkuse poole loob väärtust, põlvkondi kestva perepärandi.
Tugitooli karkass valmib kompromissitult vaid täispuidust

Alates 20. jaanuar 2021a. koosneb tugitool ’’Stella’’ raam 100% täispuidust ja kuulub väärikalt täispuitmööbli täisvereliste hingekirja.

 

 

Tugitool ’’ Stella ’’ loomisest :karkass-color-life
Tugitooli mudelit ’’Stella’’ valmistme alates 2018a. Seadsime eesmärgiks valmistada aegumatu disainiga, efektne, kvaliteedilt põlvkondadele kestma loodud tugitool. Mis on kompaktsete proportsioonidega, käsi, selga ja pead toetav, mugava istumisasendiga. Oma ja klientide tähelepanekuid arvesse võttes oleme algset prototüüpi peensusteni täiendades loonud just selle sama unistuste tugitooli. Proportsioonide, ergonoomika funktsionaalsuse, kvaliteedi ja disaini õnnestumist kinnitab inimeste huvi ja trendina kasvav tellimuste arv.
Tugitooli raam:
Püüeldes täiuslikkuse poole olen antud tugitooli raami kvaliteedis saavutanud märgiliselt tähtsa tulemuse. Kuna olen loomult prefektsionist ei andnud mulle rahu teadmine, et raam mis kannab nime täispuidust sisaldab ka 12 tk. roostevabaterasest puidu kruvi. Mis iseenesest on täiesti aktsepteeritav, teatud sõlmede ühenduses põhjendatud ja praktikas kasutatav hea lahendus. Kuid teadmine saavutada kvaliteedi osas veelgi enamat ehk soov lisada raamile vastupidavust ja et nimi täispuidust oleks otseses mõttes vastavuses asusin tegutsema.
Tuleb tunnistada, et kõik ei tulnud lihtsalt ja kuna ma ei otsi lihtsaid teid sain indu aina juurde. See muutus teatudmõttes au küsimuseks. Leidmaks parimad lahendused panustasin pehmelt öeldes meeletult aega. Kasvas eneseusk, meisterlikkus, teadmised ja kannatlikkus. Ja ühel ilusal talvisel jaanuari päeval sai tulemuseks see mida vaimusilmas ette kujutasin.
Tulemuseks on raam mida hoiavad koos vaid puidust liidesed – ühendused ehk erinevad naagel, tapp… puitseotised kasutades tüübel, domino, jaapani puitnael ühendusi. Pingutused on seda väärt, uuendused lisasid raamile vastupidavust, vajaliku paindlikkuse mis tähendab kasutuses veelgi pikemat eluiga.

karkass-color-life-puuwooden-karkasswood-furniture

Käsitööna valmival täispuitmööblil on väärtus ja hing.

Puit on ainulaadne looduslik materjal mille imelised omadused annavad mulle võimaluse luua ehedat ja kestma loodud ilu. See elav materjal on puudutus emakese maaga, sügava side eheda loodusega. Puiduga kokku puutudes tunnen ürgset looduselähedust. Oma lapsepõlvest alates kannan endas armastust looduse vastu ja erilist sidet metsa ja puiduga.
See sisemine intuitiivne side saadab mind kogu elu vältel mis kujundab minu suhtumist loodusesse ja ellu tervikult. Luues puidust järjekordset tugitooli või muud eset tunnen eelkõige tänulikkust loodusepoolt pakutud vilju austuse ja väärikusega hindama.
Uskumus järgida põhiväärtusi on juhatanud mind seda unikaalset ressurssi väärikalt kasutama. Kõik mida puidust loon valmib hinge ja armastusega käsitööna. Käitudes ja elades teadlikult saab sellest väärtus mis annab mulle õiguse öelda : valmistan mööblit mis kannab endas kõiki heale mööblile omaseid väärtusi.

karkassid-moobel

Selles tegevuses pole kohta mõistetele montaaziliin ja masstoodang. Mööbli valmistamiseks kulub täpselt niipalju aega kui selleks vajadus on. Mets kasvab aastakümneid, vastates samaga panustades kõige väärtuslikumat – aega, tehes seda südamega ja heaperemehelikult avaldan eelkõige tänulikkust ja austust looduse vastu. Panustatud aeg võimaldab tähelepanu detailidele ja arvestades oma perfektset loomust püüdlen alati ideaalse tulemuseni.

Tuginen puidutöötlemise tehnoloogia klassikale ja traditsioonilistele teadmistele ning täiendan neid uute tehnoloogiliste võimalustega. Tunnetan erilist soojust klassikalisi käsitööriistu höövlit, peitlit jne. protsessi kaasates. Lisaks parimatele kõrgtehnoloogilistele elektrilistele seadmetele kaasan protsessi igal võimalusel käsitööriistu ja seadmeid. See kombinatsioon võimaldab detailide valmistamisel, nende ühendamisel ja viimistlusel säilitada erakordse täpsuse ja lisab mööblile ehedat käsitöö hõngu.

wooden-karkas

Mööbli karkassid valmivad kompromissitult vaid täispuidust. Puit on minu jaoks asendamatu materjal. Ainuüksi puitu vaadates, selle lõhna ja struktuuri tajudes on see omaette nauding. Iga puiduliik on eraldi väärtus ja õiges kohas vastavaks otstarbeks kasutades asendamatu. Olgu selleks mänd või saar, kask, vaher või tamm. Kasutan neid peaaegu et alati kombinatsioonis nii saab tulemuseks täiuslik tervik.

Ärimaailmas on aeg saanud materiaalse tähenduse ’’aeg on raha ’’
Minu jaoks aga väljendub efektiivsus ellusuhtumises, aja energias. Minu kutsumus ongi mu elu. Olles enesega harmoonias ja tajudes sisemist tasakaalu olen pidevas arengus, mis on efektiivne edasiviiv energia.
Panustan teadlikult pühendumusega aega, saavutades seeläbi täiusliku lõpptulemuse.

luues ja nautides protsessi tunnen ülimat õnnetunnet. Usun siiralt, et sellest saab osa iga inimene kes positiivselt laetud energiaga loodud eseme endale soetab.

Nii sünnib mööbel millega tekib emotsionaalne side mis annab ruumile lisaväärtuse ja mis on loodud kestma.

karkass-color-life-stella