If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Mona Lisa

1 995,00 

Tugitool “MONA LISA”

“Mona Lisa” ehk “La Gioconda” on Leonardo da Vinci maal, mis valmis aastatel 1503–1519Praegu asub see Pariisis Louvre’is. Väidetavalt on see maailma kõige kuulsam maal.

Pildil on kujutatud rikka Firenze siidikaupmehe ja kunstimetseeni Francesco del Giocondo naine Lisa del Giocondo. Itaalias ongi maal tuntud “La Gioconda” nime all. Muidu väga lihtsa ja pretensioonitu pildi teeb eriliseks ning teistest selle aja portreedest erinevaks Mona Lisa kuulus naeratus kunstnikule (ning selle kaudu ka pildi vaatajale), mille põhjuse üle on paljud juurelnud ja mida Leonardo kaasaegsed kohe jäljendama asusid.

See tugitool on valmistatud spetsiaalselt kõigile neile, kes soovivad interjööris tänapäevaseid traditsioone rikkuda. Klassikaliste 60ndate aastate vormide kooslus brokaatkatte, erksa sameti ja dekoratiivse viimistlusega tekitab otsemaid soovi vajuda sellesse tõelisse mööblikunsti taiesesse.  Jalad on viimistletud paatinaefekti loova fooliumiga. Sama tooni dekoratiivnaelad tooli seljatoe ümber täiendavad ideaalset välimust, muudavad selle täiuslikuks. Selline disaineri originaalne looming sobib suurepäraselt magamistoa, elutoa või kaminasaali kaunistamiseks, samuti on see ideaalne kingitus sõbrale juubeliks või soolaleivale minekuks.

Sellele tugitoolile on järi. 

Tutvu lähemalt JÄRI MONA

Tutvu lähemalt JÄRI MONA LISA

Natalja Eljase graafilise kujutisega tekstiil.

Täispuidust raam, mille autor on Janek Elias.  Ei mingit montaažiliini ega masstoodangut. Panustatud aeg võimaldab tähelepanu detailidele, tagades parima kvaliteedi. Sedasi loome iga raami väärtuseks, põlvkondi kestvaks perepärandiks.

LOE EDASI 👉KARKASSIDE VALMISTAINE

TELLIMISEL. TARNEAEG KUNI 6 NÄDALAT!

Suurus: 85 x 72 x 98 ja 20 kg

Kategooria:

Saadaval järeltellimisel

Kogus

Lisainfo

Kaal 90 kg
Mõõtmed 120 × 80 × 95 cm