If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

color-life.sisustussalong-art-dekoratiiv-padjad-disain-maalid-kapp

Dekoratiivpadjad on lihtsaim viis värskendada interjööri

Lapsepõlves me kõik unistasime!

art-dekoratiiv-padjad-disain-maalid-loom

 

Kuid paljud meist on selle tegevuse täiskasvanuks saades unustanud ja sukeldunud argimuredesse. Soovitame teil hakata uuesti unistama! Ja meie muudame teie unistused tõelisteks asjadeks, et te saaksite oma kodus luua unistuste interjööri. Ümbritsedes end unistustega, näete, kuidas teie ettekujutus kõigest muutub. Lapselik rõõm lihtsatest asjadest ja armastus – tingimusteta ja liigutav – naasevad taas.

art-dekoratiiv-padjad-disain-maalid-silmad

Me viime oma disainitöökojas ellu kõik teie fantaasiad – dekoratiivpatjadel elustuvad teie lemmikkangelased raamatust „Alice Imedemaal”, teie enda joonistused või kuulsate maalikunstnike Boticelli, Rembrandti, Michelangelo, Klimti jt looming.

color-life.sisustussalong-art-dekoratiiv-padjad-disain-maalid-maailma-kuulsad-maalingud

Meie töökojas tehakse teie unistused teoks. Me loome interjööri kaunistamiseks eksklusiivseid esemeid. Ainulaadse padja või pehme mööbli kaunistamiseks mõeldud kanga tegemisel pöörame erilist tähelepanu detailidele. Peen viimistlus, laitmatud õmblused, originaalsed lõiked ja muidugi furnituur muudavad kõik esemed tõelisteks kunstiteosteks.

Saate valida padjale pildi ise või usaldada Natalja loovat inspiratsiooni.

color-life-disain-sisustussalong-art-dekoratiiv-padjad-disain

Ta loob teile meeleolu ja unistuste, soovide ja hingeliste kogemuste põhjal eksklusiivse pildi. See võetakse aluseks kujundi trükkimiseks kangale, mis hiljem padja ümber õmmeldakse. Võite tellida piibliteemaliste piltidega padja, luksusliku või kontrastse, range või peene, lemmiklooma pildiga või 20. sajandi suurima sürrealisti Salvador Dalí kuulsa „Homaariga“.
Tere tulemast meie salongi, kus saame kõik teie soovid üle kanda kangale ja õmmelda sellest teile või teie lähedastele suurepärase kingituse! Te ju teate, millest nad unistavad. Või vähemalt arvate teadvat. Reisidest „Troonide mängu“ salapäraste draakonite maailma või Okasroosikese võluunest? Või on nad kogu elu unistanud reisist Pariisi, et saada aimu kuulsa Louvre’i maalide suurimatest saladustest?
Kinkige neile võimalus oma unistusega kontaktis olla iga päev oma kodus lemmikdiivanil või otomanil istudes.

Unistused peavad tõeks saama!

color-life-disain-sisustussalong-art-dekoratiiv-padjad-disain-maailma-kuulsad-maalid