If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

stella-maria-tugitool-birds-linnud-liblikad-butterfly-pink-roosa-shop

Tugitool Lucya

See on magusa apelsini ja valge mooni lõhnaga unistuste tugitool!

colorful-chairs-color-life

lucya-frame

Luues ehedat mööblit :

Tugitooli raami valmistan (Color Life tisler, disainer: Janek Eljas) täispuidust, esmaklassilisest tisleripuidust. Puit mis omab stabiilset kvaliteeti, mille tagab pikaajaline koostööpartner.

Tugitooli konstruktsioon on unikaalne, selle raam on üks tervik. Karkassi hoiavad koos puidust liidesed – ühendused. Enamuses erinevad naagel, tapp… puitseotised kasutades tüübel, domino, jaapani puitnael ühendusi ja vähesemal määral roostevabaterasest pudukruvi.

wood-furniture

Raami immutan naturaalse puhta valge mooni ja magusa apelsini, spets. väljatöötatud orgaanilise õliseguga.

Panustan karkassi valmistamisele teadlikult pühendumusega kõige kallimat väärtust aega – saavutades seeläbi täiusliku lõpptulemuse.
Panen suurt rõhku ka kõige pisemale detailile. Panustatud aeg võimaldab detailset tähelepanu ja täpsuse, tagades seeläbi stabiilse kvaliteedi.
Loon mööblit südamega. Nautides protsessi tunnen ülimat õnnetunnet. Usun siiralt, et sellest saab osa iga inimene kes positiivselt laetud energiaga loodud mööblieseme endale soetab.

Püüdlus täiuslikkuse poole loob väärtust, põlvkondi kestva perepärandi

Nii sünnib mööbel millega tekib emotsionaalne side mis annab ruumile lisaväärtuse ja mis on loodud kestma.

Tugitooli raam:

lucya-frame-woodchair-lucya-frame

Tugitooli loomise pikk arengufaas, praktikas ilmnenud vigade ja puudujääkide eemaldamine on võimaldanud luua omadustelt vastupidava, mugava ja disainilt pilkupüüdva, erilise isendi. Kvaliteedi osas pean tähtsaks detailset täpsust, stabiilsust nii ühendustes kui ka kasutava materjali: puidu, liimi, õli jne… valikul. Detailse täpsuse aitab tagada oma funktsiooni 100% täitev professionaalne hoolikalt valitud instrument ja vajalik seade. Iga tööriist ja materjal on hoolega valitud.
Kuna olen loomult prefektsionist pole minu tegemistes juhusteks kohta ja püüdlus täiuslikkuse poole on tavapärane suhtumine. Püüeldes ja luues südamega kõike mida ette võtan olen ka antud tugitooli raami kvaliteedi arendamisel saavutanud kui mitte ideaalse siis selle lähedase tulemuseni.

Tugitool ’’ Lucya ’’ sünnilugu :

Tugitooli mudelit ’’Lucya’’ valmistme alates 2016a. Antud mudel on pärit Rootsi mööbli klassikast mis on Kuningriigis tuntud nime all ’’Emma’’. Tegu on kultusmudeliga mis kuulub vaieldamatult Rootsis tugitoolide klassis rahvapoolt üheks armastatuimaks mööbliesemeks.
Tugitool ’’Lucya’’ tootmise sünnilugu sai alguse aegadest mil tegelesime puitmööbli restaureerimisega. Nimelt alustasime oma tegevusega 2013a. restaureerides kvaliteetset puitmööblit.
Nüüd tagasi vaadates on selge, et just see tugitooli mudel oli meile suunanäitaja ja siit sai alguse Meie pereettevõte Color Life uus ajastu : uue mööbli tootmine.
Restaureerimiskogemusest ja klientide tähelepanekutest lähtuvalt sai selgeks, et mudel vajab uue ajastu inimeste jaoks veidi kohendamist. Seda enamuses kõrguse ja suuruse osas. Korraga oli meile selge kuhu ja kuidas soovime edasi minna. Seadsime eesmärgiks valmistada ’’Emma’’ baasil aegumatu disainiga Color Life standartmudel. Raam millele loome oma unikaalse disaini, pakkudes erinevaid efektseid variante. Tugitooli mis on vastupidav, hõlpsasti restaureeritav ehk põlvkondadele kestma loodud. Tool mis on oma mõõtmete, ergonoomika, proportsiooni ja funktsionaalsusega, lõõgastavalt selga toetav, praktiline ja mugava istumisasendiga. Tugitool mis on visuaalselt nauditav, šikk ja elegantne.

Oma ja klientide tähelepanekuid arvesse võttes oleme nüüdseks väljakujunenud mudelit ehk algset prototüüpi peensusteni täiendanud. Oleme loonud just selle sama unistuste tugitooli mis saab inimeste poolt erilist tähelepanu ja on armastusega vastu võetud.

 

Käsitööna valmival täispuitmööblil on väärtus ja hing:

Puit on ainulaadne looduslik materjal mille imelised omadused annavad mulle võimaluse luua ehedat ja kestma loodud ilu. See elav materjal on puudutus emakese maaga, sügava side eheda loodusega. Puiduga kokku puutudes tunnen ürgset looduselähedust. Oma lapsepõlvest alates kannan endas armastust looduse vastu ja erilist sidet metsa ja puiduga.

karkass-color-life-puuwooden-karkass
See sisemine intuitiivne side saadab mind kogu elu vältel mis kujundab minu suhtumist loodusesse ja ellu tervikult. Luues puidust järjekordset tugitooli või muud eset tunnen eelkõige tänulikkust loodusepoolt pakutud vilju austuse ja väärikusega hindama.
Uskumus järgida põhiväärtusi on juhatanud mind seda unikaalset ressurssi väärikalt kasutama. Kõik mida puidust loon valmib hinge ja armastusega käsitööna. Käitudes ja elades teadlikult loome väärtust : valmistades mööblit mis kannab endas hulgaliselt heale mööblile omaseid väärtusi.

Selles tegevuses pole kohta mõistetele montaaži liin ja masstoodang. Mööbli valmistamiseks kulub täpselt niipalju aega kui selleks vajadus on. Mets kasvab aastakümneid, vastates samaga panustades kõige väärtuslikumat – aega, tehes seda südamega ja heaperemehelikult avaldan eelkõige tänulikkust ja austust looduse vastu. Panustatav aeg võimaldab tähelepanu detailidele ja arvestades oma perfektset loomust püüdlen alati ideaalse tulemuseni.

Tuginen puidutöötlemise tehnoloogia klassikale ja traditsioonilistele teadmistele ning täiendan neid uute tehnoloogiliste võimalustega. Tunnetan erilist soojust klassikalisi käsitööriistu höövlit, peitlit jne. protsessi kaasates. Lisaks parimatele kõrgtehnoloogilistele elektrilistele seadmetele kaasan protsessi igal võimalusel käsitööriistu ja seadmeid. See kombinatsioon võimaldab detailide valmistamisel, nende ühendamisel ja viimistlusel säilitada erakordse täpsuse ja lisab mööblile eheda käsitöö hõngu.

lastevoodi-lastetuba-lucya-delux-dreams-roosa-samet-hall-beez-stella-marialastetuba-tugitool-roosa-joulud-kuusk-kristallid-tutikesed-marymagamistuba-pilveke-hall-voodi-tugitool-valge-beez-helesinineMagamistuba-värvivalik-beez-mugavustunde-tugitool-samet-lapitehnika-patchwork

Mööbli karkassid valmivad kompromissitult vaid täispuidust. Puit on minu jaoks asendamatu materjal. Ainuüksi puitu vaadates, selle lõhna ja struktuuri tajudes on see omaette nauding. Iga puiduliik on eraldi väärtus ja õiges kohas vastavaks otstarbeks kasutades asendamatu. Olgu selleks mänd või saar, kask, vaher või tamm. Kasutan neid peaaegu et alati raamide valmistamisel kombinatsioonis, nii saab tulemuseks täiuslik tervik.

Ärimaailmas on aeg saanud materiaalse tähenduse ’’aeg on raha ’’
Minu jaoks aga väljendub efektiivsus ellusuhtumises, aja energias. Minu kutsumus on osa mu elust. Olles enesega harmoonias ja tajudes sisemist tasakaalu olen pidevas arengus, mis on efektiivne edasiviiv energia.
Panustan teadlikult pühendumusega aega, saavutades seeläbi täiusliku lõpptulemuse.

Luues ja nautides protsessi tunnen ülimat õnnetunnet. Usun siiralt, et sellest saab osa iga inimene kes positiivselt laetud energiaga loodud eseme endale soetab.

Nii sünnib mööbel millega tekib emotsionaalne side mis annab ruumile lisaväärtuse ja mis on loodud kestma.
Kõik mis Color Life stuudios loome sünnib sisemisest soovist luua ilu, luua heast tundest läbi südame, hinge ja armastusega.
Oleme tänulikud kõikidele inimestele kes meie loomingust rõõmu ammutavad. On hea tunne luua seda mis lisab maailma ilu ja värve, toob silmadesse sära, mis kingib inimestele elurõõmu, jaatavat ellusuhtumist, armastust ja kindlustunnet.

Loome koos parema, õiglasema ja puhtama maailma!

tugitoolid-colorlife-varvilised
.