If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

color-life-sisustussalong-hingadega-moobelcolor-life-sisustussalong-hingadega-moobel

“Ilu päästab maailma”

colorlife-sisustussalong

“Ilu päästab maailma” –

kuulsa kirjandusklassiku Fjodor Dostojevski

fraas demonstreerib suurepäraselt ilu tänapäevast tähtsust iga inimese elus.

Tipptehnoloogiate, kosmose ja minimalismi ajastul aitavad kaunid, originaalsed lahendused interjööris taaselustada individuaalsuse siiruse, oma vaadete armastusele, ilule ja stiilile. Originaalse kujundusega eksklusiivmööblit kasutatakse laialdaselt kaasaegsetes interjöörides, seda eriti inimeste puhul kellel on ümbritseva maailmasuhtes loominguline vaade.

Klimti, Boschi ja Rousseau lõuendid kaunistavad nüüd mitte ainult galeriisid, vaid ka selliste kuulsate moeloojate nagu Galliano, Valentino, Carveni moemajade rõivakollektsioone. Moodne tendents kasutada tuntud meistrite lõuendite temaatikaid rõivaste valmistamisel on tänapäeval üle võetud ka mööblidisaini ja dekooraksessuaaride loomisel.

natalja-eljas-janek-eljas-color-life

Tutvu : me oleme disainerid Natalja ja Janek Eljas, laia hingega loovad ja aktiivsed isiksused, oma erilise vaatega maailmale ja selle ilu ilmingutele. Meil on keeruline jääda ainult ühe tegevuse raamidesse, me toome loomingulisi ideid erinevatesse eluvaldkondadesse.

 

Oleme laiendanud kunsti silmapiire iga kodu elutoa ja magamistoani, täites neid armastuse ja kirega. Eksklusiivse kujundusega stiilsed tugitoolid sobivad mitte ainult harmooniliselt interjööri, vaid annavad omanikele või külalistele ka hubasuse, mugavuse ja positiivse suhtumise. Ja kuigi tänapäevased naised ei kanna krinoliiniga kleite, armastavad nad samamuti mugavust nagu seda ka 18. sajandi kaunitarid, mis tähendab, et tugitoolid “Stella”, “Lucya” ja “Roheline Lagoon”. on kindlasti hingele meelejärgi.
Erksates värvides kombineeritud pehme polster – tõeline emotsioonide plahvatus!

 

Mis on veel väga oluline! Lisaks uue mööbli loomisele annab Meie loominguline tiim ka vanale mööblile uue elu. Ilus originaalne dekoratsioon dekoratiivsete elementidega, mis põhinevad kuulsatel kunstiteostel, muudavad selle ainulaadseks. Maagilised tugitoolid ja erksavärvilises paletis tumbad loovad teile tõelise luksuse ja mugavuse nurgakese, kuna need on kõik väga mugavad ja praktilised.color-life-sisustussalong-dekoratiiv-padjad

Lase ilul maagiliste unenägudena oma ellu tungida, mida kindlasti Color Life eksklusiivsel padjal uinudes näed või lummavast punase-mustast baarist koos merevaigulise brändi või kihiseva vahuveini pokaaliga sinuni jõuab.