If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Otsi

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Loominguline sisustussalong-stuudio

color-life-pere-eljas-natalja-janel

Investeeringud ilu ja stiili taassündi

Enamik meist püüdleb edukusele, õppides võõrkeeli, omandades uusi oskusi ja teadmisi, ostes moodsaid asju ja jälgides hoolikalt moetrende – sealhulgas interjööri puudutavaid.

Trendikas, populaarne ja tähelepanu vääriv on kõik naturaalne ja elav, näiteks puit.

Sellest energeetilisest looduse kingitusest valmistatud tooted rõõmustavad silma ja soojendavad hinge ning eriti kahju on nendega hüvasti jätta, kui nad aja jooksul veetleva välimuse kaotavad.

Color Life’i töökoda on kahe loova isiksuse loominguline tandem, kellel on oma isikupärane vaade ilule ja armastusele.

Natalja-ja janrk-eljas-colorlife-disaini-sisustuspood

 

Restauraator ja disainer Natalja Eljas on kuldsete kätega huvitav loovinimene, kes peab puitu ainulaadseks looduslikuks materjaliks ja kingib sellest tehtud toodetele uue elu, seejuures palju erksama ja stiilsema.

kummut-pop-art-puu-tookoda-kasitoo-colorlife

Te vaid vaadake tema töid ja kõik saab kohe selgemaks! Veel eile õhkus teie vanaema tugitoolist või kummutist sõna otseses mõttes vanadust ja hääbumist, kuid tänaseks on neist saanud eksklusiivsed mööbliesemed teie kodus! Natalja toob puidu sõna otseses mõttes uuele elule, taastades vanade diivanite ja tugitoolide, toolide ja järide karkasse, andes neile võimaluse teid ikka ja jälle rõõmustada.

puu-tookoda-kasitoo-colorlife
Janek on meister, kes loob tõelisi puusepakunsti šedöövreid. Puit võib teenida kuni nelisada aastat, eriti selliseid väärtuslikke liike nagu tamm, saar, pöök, seeder ja kask kasutades. Peaasi et see meister, kelle kätte see satub, oleks pädev ja loova inspiratsiooniga. Janeki puusepatöökojas sünnivad teie elutuppa originaalsed toolid, tugitoolid ja diivanid, kapid ja riiulid. Talle pole miski võimatu – avaldage vaid julgelt oma soove!
Selles loomingulises liidus tulevad kunstnike käte alt välja tõelised imed, mis võivad hõlpsasti teie kodu osaks saada.

Perekonnas saab autoritool mitte ainult lemmikpuhkepaigaks, vaid ka suurepäraseks investeeringuks.

hobe-tugitool-mugav-suur-maaling-nagu-silm-huuled-varviline-vananutatud-puid-kriidivarvid-annie-sloan-hall-samet-sinine-turkiis-kunst-modern-nautimine

 

Teie järeltulijatel on ainult hea meel, kui nad pärivad teilt eksklusiivse mööbli. Kes siis ei sooviks külalisi vastu võtta Inglise kuninganna Anne’i armsas kõrvakujulises või Päikesekuningas Louis XIV enda peenes prantslaslikus tugitoolis, lubades oma koju tõelist ajaloohõngu?
Või on teile südamelähedasem Art Deco või hoopis oma stiil, unikaalne ja kordumatu? Janek realiseerib kõik teie soovid mööblidisaini uudistoodete näol vastavalt teie maitsele ja meeleolule, kasutades selleks väärt liikide täispuitu.


Kas te pole veel kindel, kuidas oma lähedast või sõpra, äripartnerit või oma projektide potentsiaalset sponsorit rõõmustada? Tellige meie stuudiost erksaid stiilsed tugitoole ja diivaneid. Need pole ainult tulus investeering või originaalne sisekujundus. Nende kaudu saate ilmekalt demonstreerida maitset ja traditsioone, samas ka mugavust ja stiili.

silmad-sinine-hall-kollane-tugitool-unikaalne
Lubage endale seda rahuldust – investeerida ilusse ja nautida seda iga päev tassi lemmikjoogiga mugavas tugitoolis oma elutoas.